«Bee Granola»: снідаємо смачно та корисно

565
Гранола

Останнім часом щораз частіше на прилавках супермаркетів можна побачити доволі актуальний нині товар – гранолу. Це дуже популярна та традиційна для Америки їжа на сніданок, альтернатива звичних мюслів. Українців позитивно оцінили такий сніданок, а виробники намагаються запропонувати ще щось цікаве й нове у цьому сегменті.

Granola

– Понад 2 роки нам знадобилося для того, щоб здобути прихильність вітчизняних споживачів, –розповідає Андрій, представник компанії «Bee Granola». – Зараз ми активно розширюємо ринок продажів нашої продукції, у планах компанії – розпочати її експорт. Тому ми вирішили взяти участь у цьому заході, аби більше популяризувати наш продукт, а також вивчити можливість присутності на інших ринках, торгових мережах Нині ведемо переговори із представниками великих торгових мереж, дуже сподіваємося, що нам вдасться з ними домовитися про співпрацю. Також плануємо укласти договори з гуртовими постачальниками.

Розкажіть більше про процес виробництва граноли.

– Готують гранолу із трьох видів зернових пластівців (овес, пшениця, ячмінь), які виготовляють із плющеного зерна. Тобто цільне зерно не подрібнюють і не перемелюють, а лише розплющують. Так зберігається його молекулярна структура. Потім додають мед, різноманітні горіхи, запікають до хрусткого стану. У процесі запікання суміш постійно перемішують, отримуючи таким чином розсипчасту консистенцію. Режим термообробки підбирається такий, щоб зберегти у натуральних продуктах усе корисне. Залежно від виду, у гранолу додають сухофрукти, горіхи, шоколад тощо.

Оскільки гранола є легкою і досить калорійною їжею, її можна брати з собою в похід, використовувати як перекус. Добре смакує гранола із йогуртом, медом, молоком, сиром, кефіром, а також свіжими фруктами. Таке поєднання максимально забезпечить організм вітамінами і клітковиною, при цьому така їжа не містить надлишку цукру, трансжирів та консервантів.

Серед останніх новинок можна назвати хрусткий та 100% натуральний перекус – батончик із граноли. Понад рік ми розробляли рецептури та експериментували. І тепер готові представити 4 види батончиків: ягідний, фітнес, горіховий, шоколадний. Ними можна повноцінно замінити перекус протягом дня. Гранола добре зберігається, мало важить і дуже поживна.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я