Бельгійський шоколад CALLEBAUT: вишуканий смак для справжніх гурманів

260

Бельгія визнана світовою столицею шоколаду. Тут до даного ласощів ставляться дуже трепетно, з особливою любов’ю. Існує досить багато популярних брендів, які користуються попитом у всьому світі. Однак особливої уваги заслуговує бельгійський шоколад Callebaut. «Калебаут» вважається одним із символів старої Європи, свого роду легендою. Даний виробник вже більше 100 років радує ласунів у всьому світі своїм вишуканим смаком. Ми поговоримо про історію компанії Callebaut і дізнаємося, чому варто купити і спробувати саме його!

Історія компанії Callebaut

З моменту появи на ринку бельгійського шоколаду Callebaut його смакові якості встигли оцінити у всіх куточках планети не тільки провідні торгові марки, але і звичайні любителі солодощів. Що стосується історії бренду «Каллебаут», вона почалася в 1911 році. У ті роки онук звичайного пивовара з містечка Візі Октав Калебаут потроху почав свої експерименти. Він прагнув створити шоколад, який зможе вразити навіть найдосвідченіших гурманів.

Однак з часом його таємниця «розкрилася». Звикли до запаху безлічі пивоварень жителі містечка Візі не змогли не відчути аромат змелених какао-бобів. Через невеликий проміжок часу Октав задовольнив цікавість городян. Він представив свою першу солодкість з конш-машини. Пивовари просто прийшли в захват від вишуканого смаку запропонованого продукту. Так була народжена перша легенда бренду Callebaut — Finest Belgian Chocolate. З тих пір багато хочуть придбати та скуштувати шоколад «Калебаут».

Октав Калебаут пропонував свою продукцію по всій окрузі. Вона користувалася небувалим попитом. Проте майстер не переставав працювати і створювати дійсно якісний професійний натуральний шоколад. Він провів за цим заняттям 7 років. Одночасно з цим слава про неповторний вишуканий смак солодощі поширювалася. Про шоколаді Callebaut знали вже не лише в провінції, а й по всій Бельгії.

У 60-ті роки бренд Callebaut почав поставляти свій шоколад в інші країни по всьому світу. До речі, у 1988 році було налагоджено виробництво Callets — невеликих крапель шоколадного куверюра.

У наші дні компанія вважається лідером з виготовлення шоколаду і всіляких продуктів на основі какао-бобів. Спробувати такий бельгійський шоколад повинен абсолютно кожен.

Асортимент фабрики Callebaut

Бренд постійно вдосконалює технології виробництва, вносить зміни в класичні рецептури. При цьому суворо контролюється якість продукції. Купити бельгійський шоколад «Калебаут» слід тому, що в Європі та Америці він вважається еталоном стандарту.

Старі традиції підприємства суворо дотримуються, а всі найбільш затребувані рецептури застосовуються в наші дні. Класичні продукти, яким вже понад 100 років, можна зустріти у продажу в незмінному вигляді. Їх смак такий же вишуканий, як і в ті часи. Продукція славиться своїми якостями:

  • насичений смак;
  • однорідна структура;
  • неповторний аромат.

При цьому з-за такого успіху продукцію «Каллебаут» багаторазово намагалися скопіювати. Однак результатів це не принесло. Нікому не під силу розгадати основу фірмової суміші справжнього бельгійського шоколаду Callebaut. Рецептура традиційно передається з покоління в покоління. До своєї спадщини предки Октава Калебаут не підпускають.

В наші дні кожен може придбати справжній шоколад Callebaut. Асортимент продукції постійно розширюється. Фабрика радує ласунів з усього світу витонченим смаком і неповторним ароматом. Різноманіття продуктів вражає:

  • Затребуваний білий шоколад без цукру MALCHOC-W-123. У ньому використовують лайм, полуницю і мед.
  • Популярністю користується органічний шоколад Callebaut. У його складі зовсім немає барвників чи ароматизаторів.
  • Цим солодким шедевром вважаються шоколадні куполи та чаші «Калебаут». Вони прекрасно підходять для фуршетів і презентацій, якщо наповнити виріб фруктами або кремом.
  • Комплекти молочного та чорного шоколаду дозволяють насолодитися смаком надзвичайного ласощі. З таких наборів можна приготувати незабутні і ефектні смачні форми. Поставляються по 126 або 504 штуки.
  • Бренд Callebaut також може запропонувати палички і краплі. Такий професійний шоколад кондитери використовують для виготовлення печива, кексів, рулетів.
  • Компанія «Каллебаут» постачає рішення для любителів приготування фондю, шоколадних напоїв, прикраси морозива і випічки.
  • Набір пекарських покриттів «Калебаут», горіхових паст на базі фундука і мигдалю, шоколадної крихти, різних наповнювачів і кремів дозволяють кожному кондитеру знайти підходяще рішення для своїх потреб.

Продукція бренду Callebaut розділяється за процентним вмістом какао-бобів, молока і жиру. Також її класифікація за ступенем тягучості. Шоколад поставляється в блоках по 5 кг або каллетах (від 1 до 10 кг).

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]