Дамські пальчики

230

Дамські пальчики – ніжне, повітряне, бісквітне печиво золотистого кольору з хрусткою скоринкою, виконане за класичним італійським рецептом. Інгредієнт ніжного десерту – класичного Тірамісу.

Печиво Савоярді, або як його ще називають «савойське» чи «жіночі пальчики» – надзвичайно смачне печиво витягнутої плоскої форми, зверху покрите крупинками цукру. Ці маленькі, тендітні бісквіти люблять і діти, і дорослі, адже воно дуже повітряний і хрустке. Савоярді – обов’язковий інгредієнт багатьох французьких та італійських десертів, зокрема, це печиво використовують в приготуванні Тірамісу. Вони легко вбирають рідину і стають від цього дуже м’яким.

Тірамісу

Цей вид печива був придуманий при дворі герцогів Савойських в кінці XV століття з нагоди візиту короля Франції і незабаром отримали статус «офіційного» печива Савойї.

Дамські пальчики

Завдяки наявності цукру, це печиво забезпечує організм енергією, дозволяючи швидко відновитися після тривалої фізичної або розумової роботи. Також до складу печива входить велика кількість фосфору, який відновлює кісткову тканину, а також кальцію, який зміцнює її. Є в ньому і калій, що позитивно позначається на роботі серцево-судинної системи.

Печиво Савоярді можна подавати як самостійний десерт або в додаток до морозива або йогурту. Також воно знаходить особливий смак, коли його просочити сиропом або кави. Часто це печиво використовується як частина більш складних солодких страв, таких як тірамісу, тортів-морожених або шарлотки. Зберігати при температурі +13 ±2 C протягом 60 днів.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 1 Оцінка: 5]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я