Добре запакуєш – швидко продаш

315

Упаковка будь-якого товару повинна викликати певні асоціації із самою продукцією і формувати сприятливу думку про виробника загалом. І кондитерських виробів це стосується повною мірою. Створивши гарний дизайн, використавши природні матеріали, можна заохотити покупця купити товар й підвищити власні продажі.

– Одним із таких матеріалів, який на сьогодні все частіше використовують виробники упаковки кондитерських виробів, є картон, – розповідає Юлія Чурпіта, керівник відділу продажів компанії «Папіллон». – Він жорсткий, зберігає міцність, жиро- та водостійкий, з ним легко працювати, він добре надається для пакування як гарячих, так і холодних страв. До того ж при цьому нема потреби додатково обгортати виріб у плівку чи пергамент.

Картонна коробка виконує функцію захисту продукції від впливу зовнішніх негативних чинників, зберігає продукт цілісним і запобігає його пошкодженням. Тут важливо правильно підібрати розміри тари для того, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд ласощів і забезпечити надійне зберігання.

Зараз картон − досить доступний за ціною матеріал, а виготовлена з нього тара захистить від обвітрювання, засихання і потрапляння пилу. Екологічність сировини дає змогу пропускати повітря, що безумовно забезпечить свіжість і гарантуватиме, що випічка з кремом не відсиріє.

Картонна упаковка
Картонна упаковка

Одним із найважливіших критеріїв у виборі картонної коробки для торта є зручність. Тобто покупцеві має бути комфортно взяти з прилавка товар і нести його, забезпечивши цілісність продукту, тобто зручна ручка і надійних замок коробки є обов’язковими атрибутами. Крім того, тут варто подумати і про надійність дна коробки, тобто якщо він важкий, то дно слід додатково зафіксувати стрічкою.

Зараз дуже часто виробники і навіть приватні пекарі на дно своїх коробок кладуть спеціальні підкладки під випічку. Ми можемо запропонувати двобічні металізовані підкладки різних кольорів і форм, які, крім кондитерів, нині все частіше використовують виробники рибних і м’ясних делікатесів.

Ми у компанії переконані, що пильну увагу варто зосередити на дизайні упаковки. Не варто економити на зовнішньому вигляді продукції, адже навіть якщо наповнення коробки буде високої якості, то шанси купівлі стрімко знижуються, якщо упаковка виробу не приваблює споживача. Тому тепер ми часто використовуємо такі методи, як металізація, ламінація картону, конгрев, УФ-лакування, тиснення золотом, сріблом, на коробки наносимо повноколірний друк. Розміщення логотипу фірми чи дизайн у її кольорах – усе це створює позитивний імідж компаній, що є свого роду рекламою товару.

Наша компанія, крім картонної, пропонує ще й упаковку з пластику. Також маємо досвід у виготовленні різних видів упаковки на замовлення за макетом і дизайном замовника, а також надає послуги в оформленні конструкції і виготовлення макетів коробок «з нуля».

Технологи компанії допоможуть розробити індивідуальні конструкції картонних коробок, а також підберуть матеріали для виробництва картонної упаковки. Дизайн, декор та нанесення – на побажання клієнта. Крім того, у нас можна замовити підкладки для кондитерської, рибної, м’ясної та іншої продукції.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я