Найкращий декор – дзеркальна глазур

159

Асортимент кондитерських виробів, який нині представлений на українському ринку вражає найвибагливішого покупця. Коли споживач напевне не знає, яким на смак буде той чи інший торт, кекс, тістечко, то при виборі він, звісно ж, звертає увагу на зовнішній вигляд. Саме декор виробу, його привабливість і незвичність інтуїтивно підказують клієнту, що саме вибрати.

Для декорування і покриття виробів спеціалісти компанії «Кориця» пропонують кондитерські гелі, глазурі й помадки – продукти, призначені спеціально для завершальної обробки кондитерської продукції. З їх допомогою можна не тільки розширити асортимент, а й створити справжні шедеври кондитерської майстерності.

У компанії для декорування кондитерських виробів пропонують лінійку багатоцільових економічних у використанні гелів і дзеркального покриття «Мірруар» італійського виробника компанії «Irca». Вироби з використанням гелів мають глянцеву поверхню, стійкі до заморожування і подальшої дефростації.

Гелі лінії MIRROR представлені в такому асортименті: «Темний шоколад», «Білий шоколад», «Карамель», «Фісташка», «Ківі», «Полуниця», «Мандарин», «Лісова ягода». Рецептура цього декору дає змогу зберігати властивості гелю навіть при температурі –20ºC.

Використання цього покриття доволі просте, необхідну лише взяти певну його кількість, розігріти в мікрохвильовій печі або на водяній бані при температурі 35–40ºС, потім швидко перемішати, запобігаючи утворенню бульбашок повітря. Надалі вилити теплу глазур на поверхню кондитерських напівфабрикатів. До речі, гель Mirror можна використовувати і без нагрівання.

Використанню таких покриттів – чудовий спосіб надати виробам вишуканого вигляду і продовжити термін придатності готового виробу.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я