Паперова форма: важливий елемент святкової випічки

333

Паперові форми для випікання паски – простий, практичний і економічний інструмент, який дає численні переваги – від спрощення технологічного процесу до суттєвого зниження собівартості кінцевої продукції. В таких формах неможливо забруднити готовий виріб канцерогенами (як у випадку застосування металевих форм), а також не потрібно змащувати і чистити форму. Форми стійкі до дії жирів і зберігають свіжість та смак випічки, а елегантне оформлення забезпечить продукції бездоганний вигляд.

Паперові форми
Паперові форми

Використання паперових форм дає багато переваг при випіканні, порівняно з силіконовими чи металевими формами:

  • пасхальна паперова форма – це 2 в 1, адже крім форми для випікання, ще й є одночасно оригінальною упаковкою для продажів;
  • форми для паски не потрібно змазувати жиром і чистити після випікання, що є безумовною перевагою, адже суттєво економить кошти і час на підготовку форми для випікання;
  • завдяки подвійному антипригарному дну форми, продукція ніколи не пригорає;
  • застосування форми дає змогу виключити пошкодження готового виробу, адже немає необхідності виймати паску із форми, а при тотребі можна просто розірвати її по шві;
  • паперові форми сприяють зменшенню часу на випікання і охолодження готового виробу.

«Плюсів» у паперових форм для випічки багато: вони витримають температуру від –40 до +220°С, їх можна використовувати для випікання і заморожування продуктів, перевагою також є те, що форми надаються до застосування у мікрохвильовці, тісто в них не пригорає, випікається швидко і рівномірно, їх не треба мити.

Компанія “GOOD BAKING” виготовляє форми для випікання зі спеціального паперу, дно – із двошарового мікрогофрокартону, а завдяки перфорованому дну видаляються надлишки вологи. На бажання замовників їх можна прикрасити за допомогою офсетного друку, нанести тиснення фольгою.

У компанії форми виготовляють як з білого, так і з коричневого крафт-паперу з гофрованим дном.

Паперові форми
Паперові форми

Асортимент

У асортименті компанії паперові форми діаметром від 70 до 150 мм, висотою – від 60 до 110 мм. При зазначених умовах досягають оптимального співвідношення між об’ємом та площею поверхні тіста, що знижує ймовірність утворення тріщин, покращує відведення з тіста водяної пари. Завдяки тому, що бічну стінку виконано перфорованою, забезпечується видалення пари води при бродінні, випіканні, охолодженні виробу та, відповідно, не утворюються розриви і не деформується тісто і випічка. Виробникам варто памятати, що використання форми з вказаних матеріалів дають змогу практично уникнути прилипання тіста до дна та бічної стінки.

Діаметр дна, ммВисота борту, ммВага виробу, г
70/606080
7078110
9085250
11086375
13087500
150110750

Усю продукцію (окрім розміру 70/60) фасують у брендовані гофро-ящики по 300 штук (розмір 70/60 – по 500 штук).

Зауважимо, що компанія має увесь цикл виробництва від друку етикетки і виготовлення гофродна до склеювання самої форми. Компанія «GOOD BAKING» вирізняється тим, що продає як свої вже готові форми, так і на замовлення клієнта може виготовити форму за індивідуальним дизайном чи фірмовим логотипом замовника.

Усі паперові форми відповідають міжнародним нормам щодо виготовлення для виробництва харчових продуктів. Також зауважимо, що уся наша продукція пройшла гігієнічну сертифікацію і виготовлена на виробництві сертифікованому за міжнародним стандартом ISO 90001:2015.

Матеріали надано компанією «GOOD BAKING»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я