Прибирання промислового підприємства без хімії

444

 Миття та дезінфекція – не лише запорука чистоти на підприємстві, це обов’язкові складові технологічного процесу виробництва: від одержання сировини до випуску готової продукції та її відвантаження. Цього вимагають гігієнічні стандарти, вимоги до яких постійно посилюються.

Очищення парою є чи не найбільш якісним і безпечним видом професійного прибирання – екологічним, а також економним і ефективним. Екологічна чистота полягає у тому, що у процесі прибирання не застосовують хімічні препарати, а тільки пару, яку подають під тиском.

Прибирання здійснюється за допомогою спеціального апарата – «парогенератора». Цю методику очищення парою під високим тиском розробила компанія «Sanitech» (США). Єдиним її офіційним представником в Україні є наша фірма.

У парогенератор Mark заливають воду, де вона перетворюється на пару з вихідною температурою від 100 до 166ºС. Це дає змогу без використання хімічних речовин очищати поверхні будь-якого ступеня забруднення і навіть здійснювати дезінфекцію. При такій температурі мастила, олії та жирові тканини термічно розщеплюються та змиваються. Під час дії насиченої пари, виробленої установкою Mark, ефективно знищуються такі хвороботворні організми, як лістеріоз, кишкова паличка та сальмонела.

Переваги дезінфекційної пари

ЕКОНОМІЯ НА ХІМІЇ. Заощадите 50-80% на ручних методах дезінфекції.

ЕКОНОМІЯ НА РОБОЧІЙ СИЛІ. Працівник, використовуючи продукцію ТМ «Sanitech», дасть фору команді спеціалістів з ручного очищення

ЗМЕНШЕННЯ ЧАСУ ПРОСТОЮ. Одноразова дезінфекція повертає Вас до швидкого виробництва.

ВБИВАЄ БАКТЕРІЇ. Пара вбиває бактерії при контакті, що запобігає перехресному зараженню.

ЕКОНОМІЯ ВОДИ. Sanitech Mark використовує 1/3 обсягу води шлангів з гарячою водою.

Усі моделі парогенератора Sanitech Mark – MARK III, MARK IV, MARK V, MARK VI, MARK VII – відповідають стандартам використання в приміщенні Служби з контролю над безпекою продуктів харчування і медикаментів Міністерства сільського господарства США (USDA) та Агентства з охорони навколишнього природного середовища (EPA).

Виїзна демонстрація роботи парогенератора. Якщо ви зацікавлені в купівлі парогенератора, але спочатку хотіли б побачити його в дії, ми обов’язково продумонструємо вам у зручний для вас час. І ви на власні очі переконаєтесь в ефективності роботи парогенератора Sanitech Mark.

Матеріали надано компанією «АКВА КЛІН», представником корпорації «SANITECH»

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я