У Вінницькій області побудували цех фруктових наповнювачів FRUKTONA

237

На Вінниччині майже завершили будівництво підприємств з виробництва фруктових наповнювачів. Інвестиції в проєкт становили близько 6 млн євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AGRONEWS.

Відкриття підприємства заплановане на кінець грудень 2020-го – січень 2021-го року. Будівництво з червня 2019-го року проводила група компаній, які об’єднані під TM FRUKTONA. Компанія спеціалізується на вирощуванні, переробці та продажу свіжих і заморожених ягід, фруктів, овочів та їх похідних, а також грибів.

Фінансову допомогу на реалізацію проєкту частково було надано у рамках спільної програми з ЄС та Європейським інвестиційним фондом для підтримки українського бізнесу. Зазначається, що виробництво фруктових наповнювачів дозволить поглибити переробку ягід та фруктів, що в свою чергу підвищить рентабельність виробництва та зменшить її сезонність.

Фруктовий наповнювач застосовується в кондитерській промисловості, виготовленні заморожених напівфабрикатів, молочних продуктах, виробництві дитячого харчування. На підприємстві встановлене новітнє обладнання австрійського, яке дозволить виготовляти 4500 тонн фруктових наповнювачів на рік. Також на підприємстві планують започаткувати виробництво дитячого харчування та сублімаційну сушку фруктів.

Будемо вдячні, якщо оцінюватимете наші публікації

[Голосів: 0 Оцінка: 0]